Klempíř

Firma
Střešní izolace s.r.o., IČ: 25293788
Zobrazit další nabídky práce od Střešní izolace s.r.o.
Pracoviště
Dolní Sloupnice 8, 565 53 Sloupnice
Vyhledat další nabídky práce v okresu Svitavy

Profese
Pracovníci na zpracování plechu - Klempíř
Minimální vzdělání
Základní + praktická škola
Úvazek
Mzda
12-30 tis. Kč

Kontakt
Roman, Žďárský, +420 465 549 014, info@stresniizolace.com, Roman Žďárský

Pracovní náplň: Provádění klempířských prací
Požadujeme: praxi v oboru, zručnost, pečlivost, pracovitost, spolehlivost
Nabízíme: stabilní firemní zázemí, zaškolení, služební telefon, finanční prémie

Najít další nabídky z Úřadu práce Svitavy

Nejbližší volná místa v této profesi

Nejbližší podobná volná místa v oboru

0 km Pracovník/ce masné výroby ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.... Sloupnice 14-18 tis. Kč
0 km Pracovník/ce na expedici masa ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.... Sloupnice 15-20 tis. Kč
3 km Pracovník do výroby - střídač VK-DRCMAN s.r.o. Němčice 15-20 tis. Kč
5 km Strojírenský dělník - svářeč INVEKTA s.r.o. Litomyšl 132Kč/hod
4 km Obráběč kovů ARMAT spol. s r.o. Řetová 20-28 tis. Kč
6 km Dělník ve výrobě UO TEX, s.r.o. Ústí nad Orlicí 18-21 tis. Kč
6 km Dělník ve výrobě UO TEX, s.r.o. Ústí nad Orlicí 17-21 tis. Kč
6 km Obsluha sportoviště / správce Invest Real Service s.... Litomyšl 15 tis. Kč
6 km Programátor cnc zařízení PULA s.r.o. Litomyšl 20-25 tis. Kč
6 km Konstruktér PULA s.r.o. Litomyšl 20-25 tis. Kč