Referent /ka nákupu

Tato pozice už je uzavřena. Následující data jsou určena pouze k archivním účelům.
Firma
Icopal Vedag CZ s.r.o., IČ: 47545259
Zobrazit další nabídky práce od Icopal Vedag CZ s.r.o.
Pracoviště
Icopal Vedag CZ s.r.o. -1, Záluží 1, 436 01 Litvínov 1
Vyhledat další nabídky práce v okresu Most

Profese
Nákupčí - REFERENT /ka NÁKUPU
Minimální vzdělání
ÚSV
Úvazek
Mzda
20-25 tis. Kč

Kontakt
Tato pozice už je uzavřena. Nabídka je určena pouze k archivním účelům.

REFERENT /ka NÁKUPU
Náplň práce:
- zajišťování nákupu materiálu a servisních služeb pro výrobu, hodnocení dodavatelů, optimalizace dodavatelského portfolia, komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními, vystavování objednávek, kontrola dodávek, reklamace.
Požadavky:
- zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, samostatnost, obchodní duch, orientace na výsledek, flexibilní a dynamická osobnost, výborné komunikační a organizační schopnosti
Pracovní poměr na dobru určitou - zástup za mateřskou dovolenou (2-3 roky)
HLÁSIT SE: Ing. Petra Fryčková tel.: 413 034 184. email: petra.fryckova@icopal.com - zaslat životopis