Technik kvality

Tato pozice už je uzavřena. Následující data jsou určena pouze k archivním účelům.
Firma
B a K production s.r.o., IČ: 63250471
Zobrazit další nabídky práce od B a K production s.r.o.
Pracoviště
Ke Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1
Vyhledat další nabídky práce v okresu Písek

Profese
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - TECHNIK KVALITY
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
20 tis. Kč

Kontakt
Tato pozice už je uzavřena. Nabídka je určena pouze k archivním účelům.

Náplň práce: provádění mezioperační a finální kontroly dle postupů, záznam výsledků kontroly, řízení zákaznických reklamací, analýzy zmetkovitosti

Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenské/technické vzdělání, AJ/NJ, praxe min 1 rok v oblasti kovovýroby, odpovědný přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme: práci u prosperující společnosti, výhodné platové podmínky, závodní stravování, příspěvky na PPF/ŽP, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu

Najít další nabídky z Úřadu práce Písek

Nejbližší volná místa v této profesi

Nejbližší podobná volná místa v oboru