Dělník/nice v elektrotechnice

Tato pozice už je uzavřena. Následující data jsou určena pouze k archivním účelům.
Firma
FLEXCON, s.r.o., IČ: 25998820
Zobrazit další nabídky práce od FLEXCON, s.r.o.
Pracoviště
Nádražní 319, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Vyhledat další nabídky práce v okresu Ústí nad Orlicí

Profese
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
14-20 tis. Kč

Kontakt
Tato pozice už je uzavřena. Nabídka je určena pouze k archivním účelům.

MÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 319, 561 64 Jablonné nad Orlicí
PRACOVNÍ NÁPLŇ: montážní práce v elektrotechnice, formování kabelů, obsluha strojů
PRACOVNÍ DOBA: 5.45 - 14.00 hod a 14.00-22.15 hod, v případě špatného spojení lze domluvit individuálně
POŽADUJEME: vyučení nejlépe v technickém oboru (strojní nebo elektro), obor není podmínkou
NABÍZÍME: firemní benefity
Práce vhodnější spíše pro ženy

Najít další nabídky z Úřadu práce Ústí nad Orlicí

Nejbližší volná místa v této profesi

Nejbližší podobná volná místa v oboru