Pokrývač, klempíř

Firma
Zdeněk Štýbnar, IČ: 11099275
Zobrazit další nabídky práce od Zdeněk Štýbnar
Pracoviště
Čistá 411, 569 56 Čistá u Litomyšle
Vyhledat další nabídky práce v okresu Svitavy

Profese
Pokrývači - Pokrývač, klempíř
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
20 tis. Kč

Kontakt
Zdeněk, Štýbnar, +420 603 967 837, stybnar@tiscali.cz, Zdeněk Štýbnar

Požadujeme : praxe v oboru, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
Náplň práce : stavební práce se zaměřením na střešní pláště.
Nabízíme : odpovídající platové ohodnocení

Práce dle zakázek, zejména Pardubický kraj.

Najít další nabídky z Úřadu práce Svitavy

Nejbližší volná místa v této profesi

90 km Pokrývač Stavební podnik spol. ... Rakovník 15 tis. Kč
139 km Pokrývač Dřevospol Šťastný Záho... Záhoří 12 tis. Kč
141 km Pokrývač Milan Beneš Svitavy 19-21 tis. Kč
567 km Pokrývač - klempíř - tesař Pavel Skokan Dobrá 25-35 tis. Kč

Nejbližší podobná volná místa v oboru

6 km Mistři stavební výroby GASTREND spol. s r. o. Mladá Boleslav 25-40 tis. Kč
7 km Zámečníci-svářeči RESKOM, s.r.o. Mladá Boleslav 12-19 tis. Kč
7 km Stavební montážníci GALL s.r.o. Kosmonosy 15 tis. Kč
7 km Instalatéři GALL s.r.o. Kosmonosy 15 tis. Kč
7 km Zedníci - omítkáři GALL s.r.o. Kosmonosy 15 tis. Kč
7 km Stavební zámečníci GALL s.r.o. Kosmonosy 15 tis. Kč
8 km Stavební dělníci COLAS CZ, a.s. Kosmonosy 20-35 tis. Kč
8 km Přední stavební dělníci COLAS CZ, a.s. Kosmonosy 25-35 tis. Kč
13 km Stavbyvedoucí C.Bau spol. s r.o. Ralsko 30 tis. Kč
11 km Stavební technici HOFMAN - stavební a ob... Plazy 30-35 tis. Kč