Prodavač,-ka

Tato pozice už je uzavřena. Následující data jsou určena pouze k archivním účelům.
Firma
BELLITEX s.r.o., IČ: 27734561
Zobrazit další nabídky práce od BELLITEX s.r.o.
Pracoviště
BELLITEX s.r.o. - pracoviště Počátky, Palackého nám. 18, 394 64 Počátky
Vyhledat další nabídky práce v okresu Pelhřimov

Profese
Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - Prodavač,-ka
Minimální vzdělání
Nižší střední odborné
Úvazek
Mzda
15 tis. Kč

Kontakt
Tato pozice už je uzavřena. Nabídka je určena pouze k archivním účelům.

Požadujeme: komunikativnost, flexibilitu, příjemné vystupování
Náplň práce: nabídka a prodej textilího zboží, komunikace se zákazníkem
Předem nutný telefonický nebo e-mailový kontakt!

Najít další nabídky z Úřadu práce Pelhřimov

Nejbližší volná místa v této profesi

18 km Prodavač textilu Blisses point, s.r.o.,... Telč 10-12 tis. Kč
21 km Prodavač/ka MODER JH s.r.o. Jindřichův Hradec 12-17 tis. Kč
21 km Prodavač/ka textilu AKEA, s r.o. Jindřichův Hradec 8 tis. Kč
22 km Prodavač/ka - aranžér/ka Libor Mátl Jindřichův Hradec 15-18 tis. Kč
29 km Asistentka prodeje RENO-obuv,spol.s r.o. Jihlava 15 tis. Kč
29 km Prodejní asistent/ka CLIM CZ, s.r.o. Jihlava 17-20 tis. Kč
29 km Prodavač/ka PURTEX s.r.o. Jihlava 175 tis. Kč
31 km Prodavač/ka kožených oděvů Josef Kocman Jihlava 14 tis. Kč
46 km Prodavč/ka obuvi Bohumil Svoboda Havlíčkův Brod 82Kč/hod
45 km Vedoucí prodejny V+J OBUV, s.r.o. Třeboň 13 tis. Kč

Nejbližší podobná volná místa v oboru

0 km Číšník, servírka ŠÉM, a.s. Počátky 18 tis. Kč
0 km Recepční v hotelu ŠÉM, a.s. Počátky 18 tis. Kč
0 km Výpomoc do kuchyně VALENOX HOLDING GROUP ... Počátky 11 tis. Kč
0 km Kuchař,- ka ŠÉM, a.s. Počátky 20 tis. Kč
4 km Recepční IZOFOL s.r.o. Žirovnice 15 tis. Kč
4 km Pomocná kuchařka/ kuchař IZOFOL s.r.o. Žirovnice 16 tis. Kč
9 km Číšník VHP, s.r.o. Horní Cerekev 18-20 tis. Kč
11 km Prodavač/ka - pokladní FLOSMAN a.s. Strmilov 66Kč/hod
10 km Kuchař/ka Vladimír Mert Švábov 18 tis. Kč
15 km Back-office zahraničního obcho... TECNOCAP s.r.o. Střížovice 18-25 tis. Kč