Skladník/-ice

Firma
PROMA REHA, s.r.o., IČ: 63219107
Zobrazit další nabídky práce od PROMA REHA, s.r.o.
Pracoviště
PROMA REHA, s.r.o. - pracoviště Meziměstí, Tovární 84, 549 81 Meziměstí u Broumova 1
Vyhledat další nabídky práce v okresu Náchod

Profese
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - SKLADNÍK/-ICE
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
15 tis. Kč

Kontakt
Iveta, Prokopová, +420 775 776 094, kariera@promareha.cz, Iveta Prokopová, personalistka

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici "SKLADNÍK". Jeho hlavním úkolem bude zajištění skladové evidence a manipulace s materiálem.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Náplň práce: fyzický příjem zboží na sklad/výdej do výroby; vychystávání a kompletace zakázek; množstevní kontrola zakázek určených k výrobě; permanentní inventury; komunikace a součinnost s ostatními odděleními.

Požadavky: fyzická zdatnost; zdravotní způsobilost; samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost; výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru; zaškolení, odborný a profesní růst; po zapracování příspěvek na stravování (stravenky).

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail kariera@promareha.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.