Tryskač/-ka - metalizér/-ka

Firma
Hořické strojírny spol. s r.o., IČ: 60113448
Zobrazit další nabídky práce od Hořické strojírny spol. s r.o.
Pracoviště
Chvalina 34, 508 01 Hořice v Podkrkonoší
Vyhledat další nabídky práce v okresu Jičín

Profese
Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
20 tis. Kč

Kontakt
Miloš, Vanc, +420 603 281 754, vanc@hs-horice.cz, Miloš Vanc

TRYSKAČ/-KA - METALIZÉR/-KA - pracoviště Hořice.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: vanc@hs-horice.cz, bližší informace od 8:00 - 18:00 hod na tel.: 603 281 754 p. Vanc.
Požadavky:
- Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
Náplň práce
- Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
- Metalizace zinkem pomocí metalizační pistole
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi, min. od 20 tis. Kč/měs.
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Nástup možný dohodou.
- Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
Mobilní telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.