Svářeč/-ka

Firma
Continental Travel Trans s.r.o., IČ: 01818198
Zobrazit další nabídky práce od Continental Travel Trans s.r.o.
Pracoviště
Continental Travel Trans s.r.o. HK, Gočárova třída 504/54, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2
Vyhledat další nabídky práce v okresu Hradec Králové

Profese
Svářeči - SVÁŘEČ/-KA
Minimální vzdělání
Nižší střední
Úvazek
Mzda
15 tis. Kč

Kontakt
Olena, Tsubera, +420 774 739 410, ctt@centrum.cz, 53862 Dolní Bezděkov 2, Olena Tsubera

Místo výkonu práce: celá ČR

SVÁŘEČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný 28. 12.2017
- Náplň práce: svářečské práce dle objednávky
- Požadujeme: platný průkaz CO2, elektroda, plamenem
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po nebo pá v čase od 9:00 do 11:00 hod.). Kontaktní osoba: Tsubera Olena, tel.: 774 739 410, e-mail: ctt@centrum.cz
- Po domluvě možná osobní schůzka

Najít další nabídky z Úřadu práce Hradec Králové

Nejbližší volná místa v této profesi

0 km Svářeč/-ka Continental Travel Tra... Hradec Králové 15 tis. Kč
0 km Svářeč/-ka ASEI Co. s.r.o. Hradec Králové 13 tis. Kč
1 km Svářeč/-ka Kutscher, s.r.o. Hradec Králové 16 tis. Kč
1 km Svářeč/-ka ASEI Co. s.r.o. Hradec Králové 13 tis. Kč
1 km Svářeč/-ka ASEI Co. s.r.o. Hradec Králové 15 tis. Kč
1 km Svářeč/-ka ZVU STROJÍRNY, a.s. Hradec Králové 23-30 tis. Kč

Nejbližší podobná volná místa v oboru

0 km Cukrář/-ka ASTORIA spol. s r.o. Hradec Králové 14 tis. Kč
0 km Mechanik/-čka a opravář/-ka ob... ZVU Servis a.s. Hradec Králové 20-25 tis. Kč
0 km Soustružník/-ice cnc ZVU Servis a.s. Hradec Králové 20-25 tis. Kč
0 km Soustružník/-ice ZVU Servis a.s. Hradec Králové 20-25 tis. Kč
0 km Manipulační dělník/-ce ZVU STROJÍRNY, a.s. Hradec Králové 15-17 tis. Kč
0 km Horizontkař/-ka ZVU Servis a.s. Hradec Králové 20-26 tis. Kč
0 km Zámečník/-ice ZVU Servis a.s. Hradec Králové 20-25 tis. Kč
0 km Frézař/-ka ZVU Servis a.s. Hradec Králové 20-25 tis. Kč
0 km Projektant/-ka v oboru geodézi... TRANSCONSULT s.r.o. Hradec Králové 16-20 tis. Kč
0 km Žíhač - kalič KOVÁRNA a.s. Hradec Králové 18-24 tis. Kč