Team leader produktových inženýrů

Firma
NORMA Czech, s.r.o., IČ: 27742865
Zobrazit další nabídky práce od NORMA Czech, s.r.o.
Pracoviště
Havlíčkova 540/28, 693 01 Hustopeče u Brna
Vyhledat další nabídky práce v okresu Břeclav

Profese
Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu - TEAM LEADER PRODUKTOVÝCH INŽENÝRŮ
Minimální vzdělání
Bakalářské
Úvazek
Mzda
50 tis. Kč

Kontakt
Ivana, Malinovská, +420 519 440 344,734 346 351, kariera.cz@normagroup.com, Ivana Malinovská

5.1.2018/VŠ vzdělání ve strojírenství, praxe na obdobné pozici, zkušenost s vedením týmu, anglický jazyk na úrovni B2.
Náplň práce: vedení oddělení produktového inženýringu - výběr, vedení, motivace, hodnocení pracovníků, zodpovědnost za sledování a supervizi jednotlivých projektů, koordinace týmu a aktivit ve vztahu k projektům, zodpovědnost za včasné dokončení vývojových projektů či změnových řízení (dle zadaných specifikací a harmonogramu, v rámci stanovených nákladů). Zajištění efektivní komunikace s týmem, výrobou, zákazníky a dalšími (externími/interními) subjekty. Spolupráce a proaktivní přístup v rámci procesu zavádění neustálého zlepšování NORMA produktů/ procesů. Aktivní spolupráce s oddělením napříč skupinou NORMA GROUP (zejména spolupráce s vývojovým centrem v Německu), přímá zodpvědnost: Director of Product Engineering EMEA se sídlem v Německu.

Najít další nabídky z Úřadu práce Hustopeče

Nejbližší volná místa v této profesi

0 km Procesní inženýr NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 30 tis. Kč
108 km Investiční technik CZ LOKO, a.s. Česká Třebová 27 tis. Kč
210 km Projektový technik HAUSER spol. s r.o. Praha 22 tis. Kč
210 km Projektový ředitel VESSAN Reality s.r.o. Praha 42-45 tis. Kč
250 km Strojírenský technik do přípra... VALDHANS s.r.o. Česká Lípa 20 tis. Kč
280 km Toolshop engineer GESTAMP LOUNY s.r.o. Velemyšleves 30 tis. Kč

Nejbližší podobná volná místa v oboru

0 km Operátor/operátorka výroby NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 11-18 tis. Kč
0 km Produktový inženýr NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 30 tis. Kč
0 km Manipulant NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 14 tis. Kč
0 km Seřizovač NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 18-25 tis. Kč
0 km Tpm specialista NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 25 tis. Kč
0 km Mechanik hydraulických lisů NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 25 tis. Kč
0 km Technický nákupčí NORMA Czech, s.r.o. Hustopeče 25-30 tis. Kč
1 km Pomocný dělník do výroby LT Agency s.r.o. Hustopeče 13 tis. Kč
1 km Speditér - dispečer AZPM LOGISTICS s.r.o. Hustopeče 18 tis. Kč
2 km Pracovník/ce skladové adminis... MOSS logistics s.r.o. Hustopeče 20 tis. Kč